Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

Dostojna Jubilatka- ogólnopolski konkurs komiksowy

Ogólnopolski Komiksowy Konkurs „Dostojna Jubilata – Urodzona w Lublinie” organizowany jest przez Warsztaty Komiksu. Jest skierowany do wszystkich dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 19 lat z całej Polski. Jest to wyjątkowa edycja związana ze 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości, która połączy historię z nowoczesnym medium jakim jest komiks.
Historia i patriotyzm jest ważnym elementem kulturalnym w naszym państwie, młode pokolenie należy kształtować w duchu miłości do ojczyzny oraz pokazywać im właściwe ścieżki współczesnego patriotyzmu. Dziś kiedy nie walczymy o wolność zbrojnie, często gubimy jego znaczenie. Dzięki konkursowi młodzi ludzie zastanowią się co mogą dać swojej ojczyźnie, jakie mają korzenie i jaka jest historia naszego kraju.
Konkurs zaowocuje wydaniem niezwykłego albumu komiksowego z nagrodzonymi pracami. Całej akcji patronuję Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie. Na zakończenie wydarzenie odbędzie się uroczysty wernisaż połączony z wręczeniem atrakcyjnych nagród oraz dyplomów dla laureatów i ich opiekunów.
Szczegółowe informację na stronie: https://www.facebook.com/Dostojna-Jubilatka-114943509314517/

 
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Termin rozstrzygnięcia: wrzesień 2018

Nagrody: Nagrody rzeczowe

Przedział wiekowy: 6-19

Region: ogólnopolski

Przeznaczony dla: szkół

Zgłoszenia: indywidualne, przez placówki

Typ: indywidualny