Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

Konkurs plastyczny „Piękno drzemiące w wulkanach”

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat z terenu woj. dolnośląskiego. Prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych (klasy 1-3 SP, klasy 4-6 SP, klasy 7 szkół podstawowych oraz klasy II i III gimnazjum, ośrodki szkolno-wychowawcze).

Inspiracją pracy powinien być dowolnie wybrany obiekt, mający związek z wulkanem lub procesem wulkanicznym. W pracy należy zaprezentować np: proces geologiczny, górę lub stożek wulkaniczny, budowę wulkanu, erupcję wulkanu, materiały wulkaniczne wyrzucone z głębi ziemi, ślady, efekty i pozostałości działalności wulkanicznej, skały, minerały itp.

Technika i format prac:
Pracę należy wykonać w formacie A3 (duży blok), dowolną techniką plastyczną (farba, tusz, kredka, batik, witraż, collage, wyklejanie, techniki własne). Nie będą przyjmowane prace zbiorowe, przestrzenne, sypkie lub z elementami wystającymi.

Uwaga- praca powinna być wykonana osobiście i według własnego pomysłu, nie może być skopiowana z Internetu, innej pracy plastycznej, książki itp.

Pracę wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy dostarczyć do organizatora konkursu do 6 kwietnia 208 r. (Karta zgłoszenia powinna być czytelnie wypełniona i przyklejona na odwrocie pracy. Prace bez karty zgłoszenia nie będą brały udziału w konkursie.)

Wyniki konkursu do 30 kwietnia 2018 roku.

piekno drzemiące w wulkanach regulamin

wulkany karta zgłoszenia

 
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Termin rozstrzygnięcia: 30.04.2018

Nagrody: brak informacji

Przedział wiekowy: 6-16 lat

Region: województwo dolnoślaskie

Przeznaczony dla: szkół

Zgłoszenia: indywidualne, przez placówki

Typ: indywidualny