Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI AKTORSKIEJ, FILMOWEJ I MUSICALOWEJ „PIOSENKA W MELONIKU”

Rzeszowski Dom Kultury już po raz ósmy zaprasza wokalistów z całej Polski do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”. Jury w składzie ROBERT JANOWSKI, MICHAŁ SZPAK i BOŻENA STASIOWSKA-CHROBAK oceni wykonawców w trzech kategoriach wiekowych: 13 – 15 lat, 16 – 18 lat oraz 19 i więcej lat. Zdobywca nagrody Grand Prix otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł. Na Wasze zgłoszenia czekamy do dnia 18 grudnia 2017 r.

„Piosenka w Meloniku” to jedyny w Polsce konkurs wokalny poświęcony w całości tematyce aktorskiej, filmowej i musicalowej. Ósma edycja Festiwalu będzie drugą o zasięgu ogólnopolskim i będzie miała postać trzydniowego przedsięwzięcia:

  • 8 lutego 2018 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina odbędą się warsztaty wokalne z Robertem Janowskim, w których wezmą udział Finaliści Festiwalu

  • 9 lutego 2018 roku w Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbędzie się Finał ósmej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku”

  • 10 lutego 2018 roku w Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbędzie się Koncert Galowy z udziałem Jurorów i Laureatów Festiwalu


 

 

 

REGULAMIN – 8 OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI AKTORSKIEJ, FILMOWEJ I MUSICALOWEJ PIOSENKA W MELONIKU

KARTA ZGŁOSZENIA – 8 OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI AKTORSKIEJ, FILMOWEJ I MUSICALOWEJ PIOSENKA W MELONIKU

 
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Nagrody: brak informacji

Przedział wiekowy: od 13 roku życia

Region: ogólnopolski

Przeznaczony dla: szkół

Zgłoszenia: indywidualne, przez placówki

Typ: indywidualny