Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

Ogólnopolski konkurs plastyczny- „BEZPIECZNE WAKACJE”- Podróże Misiołanków

notiOne zaprasza na ogólnopolski konkurs plastyczny „Bezpieczne Wakacje”! Jest to finał II edycji Projektu Edukacyjnego „Podróże Misiołanków”. Do wygrania mnóstwo fantastycznych nagród, w tym czteroosobowa Rodzinka Misiołanków na własność!

Podróże Misiołanków to Ogólnopolski Projekt Edukacyjny pod Patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Od 2016 r. nasz Projekt cieszy się niezmiennie ogromnym zainteresowaniem Przedszkoli. Niestety, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, nie wszystkie placówki miały szansę wziąć w nim udział. Tym razem do zabawy zapraszamy wszystkich!


Konkurs „Bezpieczne Wakacje” jest skierowany do grup przedszkolnych z całej Polski. W konkursie może wziąć udział kilka grup z jednego przedszkola. Każda grupa wysyła 1 wspólnie stworzoną pracę. Technika wykonania prac- dowolna, umożliwiająca sfotografowanie lub zeskanowanie pracy.


Na zakończenie konkursu z 10 prac, które zdobędą najwięcej głosów, Jury wybierze 3 zwycięzców. Wykaz nagród i naszych Sponsorów jest na naszej stronie.


Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej do 23.05.2018 r. na stronie www: https://notione.com/podroze-misiolankow/


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Termin rozstrzygnięcia: 18.06.2018 r.

Nagrody: rzeczowe

Przedział wiekowy: 3- 6 lat

Region: ogólnopolski

Przeznaczony dla: przedszkoli

Zgłoszenia: indywidualne, przez placówki

Typ: grupowy