Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

„Selfie w przyrodzie” – KONKURS FOTOGRAFII PRZYRODNICZEJ MAGURSKIEGO PARKU NARODOWEGO

Magurski Park Narodowy serdecznie zaprasza młodzież do udziału w kolejnej edycji Konkursu Fotografii Przyrodniczej Magurskiego Parku Narodowego. W tym roku temat konkursu brzmi „Selfie w przyrodzie”.

Konkurs adresowany jest do uczniów starszych klas szkół podstawowych – klasy VII, VIII i III gimnazjum oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w roku szkolnym 2018/2019.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak traktujecie przyrodę? Czy w jakiś sposób ona Was interesuje? Co może być w niej ciekawe, niezwykłe, godne uwagi? Jeżeli przyroda jest dla Was ważna, lubicie przebywać w jej otoczeniu, utrwalcie to na fotografiach w formie selfie. Czy będzie ona tylko tłem w wykonywanych przez Was pracach, czy może pokażecie Siebie jako część tejże przyrody. Swoimi pracami opowiecie o sobie bardzo wiele. Pokażcie nam swoje ulubione miejsce w przyrodzie. Zatem, czekamy na prace wszystkich zainteresowanych tym tematem.

Można nadsyłać zarówno zdjęcia czarno-białe jak i kolorowe. Technika wykonania prac jest dowolna, zdjęcia muszą jednak mieć formę odbitek, o rozmiarze co najmniej 15x21 cm. Jeden uczestnik może przysłać jedno zdjęcie.

Na odwrocie  fotografii należy zamieścić jej tytuł oraz godło autora (w formie słowa i dowolnej liczby) – nie wolno podpisywać prac imieniem i nazwiskiem. Do zdjęć należy dołączyć zaklejoną, opatrzoną powyższym godłem kopertę, w której należy umieścić kartkę z danymi autora / uczestnika:
a.    imię,
b.    nazwisko,
c.    wiek, klasa
d.    adres e-mailowy lub numer telefonu do kontaktu z autorem zdjęć,
e.     imię i nazwisko opiekuna,
f.    szkołę
g.    krótkie, podpisane oświadczenie, że jest się autorem nadesłanych prac, posiada się do nich prawa autorskie i zezwala MPN na dowolne, wielokrotne i nieodpłatne ich wykorzystanie we własnych wydawnictwach i materiałach edukacyjnych
z zaznaczeniem nazwiska autora.
h.    podpisaną klauzulę zgody o treści – „zostałam/zostałem zapoznany z klauzulą informacyjną zawartą w pkt. 20 Regulaminu Konkursu Fotografii Przyrodniczej Magurskiego Parku Narodowym Edycja Xiv „Selfie W Przyrodzie” 2018  - (dla osób poniżej 13 roku życia, klauzule podpisują opiekunowie prawni tej osoby) Prace nie zawierające podpisanej prawidłowo klauzuli nie będą uczestniczyć w konkursie.

Uwaga - prace powinny być nadsyłane przez szkoły, a nie przez poszczególnych autorów, a koperty, w których nadsyłane będą prace powinny być opatrzone pieczęciami szkoły.

Przyjmowanie prac na konkurs do 31 października 2018 r.

Magurski Park Narodowy, 38 -232 Krempna 59, z dopiskiem: Konkurs fotograficzny

 

 

Regulamin konkursu
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Termin rozstrzygnięcia: grudzień 2018

Nagrody: brak informacji

Przedział wiekowy: młodzież od klasy 7 SP do 18 roku życia

Region: bez ograniczeń

Przeznaczony dla: szkół

Zgłoszenia: przez placówki

Typ: indywidualny