Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

Wyjątkowe Wakacje 2017 – multimedialny konkurs dla młodzieży

Wyjątkowe wakacje kojarzą się zwykle z egzotyką i drogimi rozrywkami. Dlatego mamy dla młodzieży pomysł na wyjątkowe wakacje, na które nie potrzeba trzech worków pieniędzy, a wręcz można zdobyć atrakcyjne nagrody.


Konkurs dla młodzieży 13-18 lat organizowany przez portal dla nastolatków „pytam.edu.pl” trwa całe lato. Polega na tym, by opisać i nagrać swój pomysł na przygodę, która nie wymaga wielkiego nakładu finansowego, ani wypraw na koniec świata.


Jesteśmy przekonani, że niezależnie od tego kim jesteś, gdzie mieszkasz, ile masz pieniędzy możesz przeżyć wspaniałą przygodę, pozostawiającą wspomnienia na cały rok szkolny. Tylko wyobraźnia jest limitem.


Może być to zabawa dla rodzeństwa, czy przyjaciół, wyprawa po okolicach, zawody, osobisty konkurs, wieczór autorski, majsterkowanie, budowanie, malowanie, cokolwiek przyjdzie do głowy. Ważne, by przedstawić to w ciekawy sposób w postaci trzyminutowego filmiku.


Film może być nagrany nawet telefonem komórkowym, ważne by był ciekawy i inspirujący. Więcej o konkursie na filmiku promocyjnym, https://youtu.be/L8UBuns9bMs oraz na stronie internetowej. http://pytam.edu.pl/kampanie/291-wyjatkowe-wakacje-sa-dla-ciebie


Termin nadsyłania prac konkursowych mija 17.09.2017 r. Na zwycięzców czekają tablet, mp3, gry planszowe i inne atrakcje.


Moje wyjątkowe wakacje? Oto jest pytanie! Opowiedzcie nam o swoich pomysłach.


Bogna, Ola, Dawid, Dobrochna z pytam.edu.pl(inf. nadesłana)
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Termin rozstrzygnięcia: 20.09.2017

Nagrody: tablet, gry planszowe, odtwarzacze mp3, książki

Przedział wiekowy: 13-18 lat

Region: ogólnopolski

Zgłoszenia: indywidualne, przez placówki

Typ: indywidualny, grupowy