Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

Zaprojektuj pokój na miarę filmowego bohatera i weź udział w konkursie Kino Dzieci i VOX

Meble, elementy dekoracyjne i gadżety odzwierciedlają pasję, marzenia i nawyki filmowych ulubieńców – np. Basi, Soni, Villadsa czy Jill i Joy. Przyglądając się miejscom, w których żyją filmowi bohaterowie można łatwo odkryć powiązania między ich charakterami, a przedmiotami, którymi się otaczają. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym dzieci zaprojektują pokój dla ulubionego (dowolnie wybranego) filmowego bohatera. To okazja do tego, by młodsi i trochę starsi łącząc siły, fantazję i doświadczenie spędzili wspólnie czas.

Festiwal Filmowy Kino Dzieci i VOX czekają na pomysły na niezwykłe, unikalne wnętrze, w którym ulubiony bohater filmowy będzie odpoczywał, rozwijał się, bawił, uczył i spędzał czas z przyjaciółmi.

Jak wziąć udział w konkursie?

Czas połączyć pracę reżysera, scenografa, projektanta wnętrz i mebli! Co musi zrobić uczestnik konkursu? Najpierw należy wykonać w dowolnej technice makietę pokoju z rozmaitych materiałów plastycznych – wycinanek, pudełek, kartonu, tektury, czy pociętego styropianu – można wykorzystać wszystko, co przyjdzie nam do głowy. Przed zabraniem się do pracy, warto pomyśleć o tym kim jest bohater dla którego tworzymy pokój – jak ma na imię, jaki ma charakter i hobby. Im ciekawiej, tym lepiej, liczy się kreatywność i wyobraźnia! Fotel w kształcie statku kosmicznego? Łóżko ze zjeżdżalnią? Czemu nie! Krótki opis bohatera wraz z fotografią wykonanej przez uczestnika (lub całą rodzinę!) pracy prześlij do nas na adres mailowy voxkonkurs@nowehoryzonty.pl. Na zdjęcia prac czekamy od 14 września do 14 października 2018 roku.

Nagrody

Najciekawsza praca zostanie nagrodzona voucherem o wartości 5000 zł na zakup dowolnych mebli i artykułów dekoracyjnych marki VOX. Z kolei autorzy 5 wyróżnionych projektów otrzymają vouchery o wartości 500 zł na produkty VOX. Dodatkowymi nagrodami będą DVD i upominki od Festiwalu Filmowego Kino Dzieci.
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Termin rozstrzygnięcia: 30.10.2018

Nagrody: voucher o wartości 5000 zł na meble i artykuły dekoracyjne VOX, 5 x voucher o wartości 500 zł na produkty VOX, DVD i upominki od FF Kino Dzieci

Przedział wiekowy: bez ograniczeń

Region: ogólnopolski

Przeznaczony dla: szkół, przedszkoli

Zgłoszenia: indywidualne