Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

II Konkurs Książki Artystycznej „MONOGRAFIE” 2023

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie / Świetlica CKiW w Rzykach zapraszają uczniów klas "0", szkół podstawowych i szkół średnich do udziału w II Konkursie Książki Artystycznej „MONOGRAFIE”. Konkurs ma charakter otwarty – mogą w nim wziąć udział dzieci i młodzież z całej Polski. Celami Konkursu są: rozwijanie wrażliwości estetycznej i umiejętności wypowiedzi artystycznej, popularyzacja tematyki z zakresu historii sztuki i muzyki, upowszechnianie wiedzy na temat książki artystycznej oraz prezentacja twórczości dzieci i młodzieży.

W tym roku zachęcamy uczestników Konkursu do stworzenia prac inspirowanych muzyką oraz jej związkami ze sztukami plastycznymi: tematyka prac ma nawiązywać do twórczości wybranej postaci ze świata sztuki i muzyki lub wybranego dzieła. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej w formie książki artystycznej. Pozostawiamy uczestnikom dowolność w doborze technik, materiałów oraz formatu wykonywanych prac. Dozwolone jest zastosowanie wszelkich możliwych form książki artystycznej, w tym: formy komiksu, powieści graficznej, jak również stworzenie „książki-obiektu”.

Prace uczestników Konkursu oceniane będą przez Jury w czterech grupach wiekowych: I – uczniowie klas „0” i I-III SP, II – uczniowie klas IV-VI SP, III – uczniowie klas VII-VIII SP, IV – uczniowie szkół średnich.

Zgłoszenia przyjmowane są do 13 kwietnia 2023 r. Zapraszamy do udziału!

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
ul. Starowiejska 22 b
34-120 Andrychów

Regulamin Konkursu oraz niezbędne formularze zgłoszeniowe (PAKIET NR 1 – dla niepełnoletnich uczestników Konkursu lub PAKIET NR 2 – dla pełnoletnich uczestników Konkursu) do pobrania: https://kultura.andrychow.eu/aktualnosci/ii-konkurs-ksiazki-artystycznej-monografie-2023-zapraszamy-do-udzialu/

 

REGULAMIN_II KONKURS KSIĄŻKI ARTYSTYCZNEJ MONOGRAFIE_Świetlica CKiWw Rzykach 2023

PAKIET ZGŁOSZENIOWY NR 1__II KONKURS KSIĄŻKI ARTYSTYCZNEJ_MONOGRAFIE_2023

PAKIET ZGŁOSZENIOWY NR 2__II KONKURS KSIĄŻKI ARTYSTYCZNEJ_MONOGRAFIE_2023

 

 

II-MONOGRAFIE_plakat-internet.jpg

 

 

 
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Termin rozstrzygnięcia: 22.04.2023 r.

Nagrody: nagrody i wyróżnienia w każdej grupie wiekowej

Przedział wiekowy: 6-19 lat

Region: ogólnopolski

Przeznaczony dla: szkół, przedszkoli

Zgłoszenia: indywidualne, przez placówki

Typ: indywidualny