Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci – Jak wygląda muzyka?

Fundacja Fabryka Sztuki zaprasza dzieci z przedszkoli i klas I-III szkoły podstawowej do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym. Zadaniem Uczestnika konkursu jest stworzenie pracy plastycznej stanowiącej odpowiedź na pytanie „Jak wygląda muzyka?” Czy dźwięki są nam potrzebne na co dzień? A może od święta? Do jedzenia, do skakania, do spania czy do śpiewania? Może potrzebują ich tylko dzieci? Albo tylko dorośli?... 2020 rok - to rok L. van Beethovana - niech więc muzyka tego wybitnego kompozytora będzie inspiracją dla Waszej twórczości.

Konkurs przeznaczony jest zarówno dla grup zorganizowanych jak i indywidualnych uczestników. Każda praca będzie oceniana indywidualnie.

Konkurs przeprowadzony będzie w dwóch kategoriach: dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci w wieku nauczania początkowego.

Technika wykonania prac: organizatorzy dopuszczają wszystkie formy plastyczne. Wycinanki, wydzieranki, obrazki. Gotową pracę trzeba wysłać na adres Fundacji lub przesłać jej fotografię za pomocą formularza, przy czym organizatorzy zachęcają do zgłaszania prac w formie elektronicznej za pomocą FORMULARZA. Aby skorzystać z formularza konieczne jest zalogowanie za pomocą własnego konta google. Wielkość przesyłanego pliku może wynosić maksymalnie 1MB.

Formularz dostępny jest TUTAJ

Prace plastyczne można przesyłać również pocztą na adres:

Fundacja Fabryka Sztuki
61-809 Poznań
ul. Św. Marcin 80/82/301


z dopiskiem "JAK WYGLĄDA MUZYKA"

Wraz z wysłanym zgłoszeniem pocztowym konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prace wraz z którymi nie będzie załączonego oświadczenia nie zostaną poddane ocenie konkursowej. OŚWIADCZENIE dostępne TUTAJ

Terminy:

Rozpoczęcie konkursu: 18.03.2020
Termin nadsyłania prac: 31.05.2020

 

 

Regulamin konkursu znajduje się na stronie Organizatora.

 

 
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Nagrody: gry planszowe i książki odpowiednie dla dzieci z danej grupy wiekowej

Przedział wiekowy: 4-9 lat

Region: ogólnopolski

Przeznaczony dla: szkół, przedszkoli

Zgłoszenia: indywidualne, przez placówki

Typ: indywidualny