Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

„Kwiaty biało – czerwone” Ogólnopolski konkurs fotograficzny dla młodzieży

Szkoła Podstawowa Nr 74 im. S. Staszica w Krakowie ogłasza konkurs fotograficzny „Kwiaty biało – czerwone”. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Kwiaty biało-czerwone”.
Kwitnie teraz wiele kwiatów w pięknych kolorach… Znajdź białe i czerwone w pobliżu siebie (w ogródku, na łące, na balkonie, na klombie, podczas wakacyjnych wyjazdów…) lub wykonaj bukiet biało-czerwony. Zrób zdjęcie i przyślij na konkurs.

Zasady ogólne: Udział w konkursie jest bezpłatny. W celu wzięcia udziału w Konkursie niezbędne jest dokonanie rejestracji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego wraz z wymaganymi oświadczeniami i (zgodami załącznik nr 1 i nr 2 lub 2a) Przedmiotem konkursu są samodzielnie wykonane prace fotograficzne. Wyklucza się prace tworzone wspólnie.

Wszystkie fotografie zgłaszane na konkurs przyjmowane będą wyłącznie w wersji cyfrowej. Prosimy o nadsyłanie zdjęć za pomocą adresu mailowego: sp74@mjo.krakow.pl Nadesłane prace należy podpisać : imię nazwisko szkoła klasa przykład: Julia Kowalska SP 74 Kraków klasa 8. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną m. in. opublikowane na stronie internetowej szkoły oraz profilu Facebook.

Zasady szczegółowe: Przedmiotem konkursu jest  fotografia, której temat wiąże się z podanym tytułem – na jednej fotografii mają być żywe (nie sztuczne) kwiaty białe i czerwone lub biało-czerwone. Każdy uczestnik może nadesłać jedną fotografię. Technika wykonania zdjęć jest dowolna, przy czym fotografie powstałe w wyniku wprowadzania grafiki lub połączenia różnych fotografii nie będą brane pod uwagę. Oryginalne fotografie należy zapisać w formacie plików JPEG, PNG lub TIF w rozdzielczości 350 dpi, zdjęcie formatu A4 (210X 297 mm), maksymalna wielkość pliku do 5 MB.

Termin nadsyłania prac od 01.07.2022r. do 14.10.2022r Prace należy przesłać drogą elektroniczną do dn.14 października 2022 r. na adres: sp74@mjo.krakow.pl
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 4 listopada 2022 r.

 
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Termin rozstrzygnięcia: 04.11.2022

Nagrody: tak

Przedział wiekowy: 12-18 lat

Region: ogólnopolski

Przeznaczony dla: szkół

Zgłoszenia: indywidualne, przez placówki

Typ: indywidualny