Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

42. OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TEATRU MŁODYCH „DZIATWA” 2021

42. Ogólnopolski Festiwal Teatru Młodych „Dziatwa” jest jednym z elementów Festiwalu Kreatywności Młodych (FKM).

FKM jest wydarzeniem edukacyjno-animacyjnym stymulującym kreatywność i aktywizującym kulturalnie różne grupy wiekowe młodych finalistów festiwali i konkursów z czterech obszarów (teatru, muzyki, tańca i plastyki). Projekt adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych zarówno z terenu Łodzi, województwa łodzkiego jak i z całej Polski, nauczycieli, instruktorów, edukatorów oraz mieszkańców naszego miasta.

„Dziatwa” to spotkanie młodych indywidualności, zderzenie młodych aktorów, wyzwolenie unikatowej energii wspólnego doznania ducha teatru. Tegoroczna „Dziatwa” wprowadzi uczestników do szerszego postrzegania świata sztuki – łączy aktorów, scenografów, reżyserów oraz nas jako organizatorów poprzez sieć Internetu. Stawia przed nami wszystkimi nowe wyzwania. W tym roku stawiamy na kreatywność w pełnym tego słowa znaczeniu.

więcej informacji na stronie https://www.fkm.bok.lodz.pl/ oraz http://www.boklodz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1925:42-ogolnopolski-festiwal-teatru-mlodych-dziatwa-2021&catid=351&Itemid=1251

Zapraszamy również na nasz fanpage: https://www.facebook.com/fkm2021 oraz https://www.facebook.com/Dziatwa

 
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

Termin zgłoszeń:

Termin rozstrzygnięcia: 8 pażdziernik

Nagrody: tak

Przedział wiekowy: 7-16

Region: ogólnopolski

Przeznaczony dla: szkół

Zgłoszenia: indywidualne, przez placówki

Typ: indywidualny, grupowy