Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

„Energetyczny Śmieszkowiec” ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza dzieci w wieku 6-9 lat z terenu całej Polski do udziału w konkursie plastycznym.

Energetyczny Śmieszkowiec to najprawdopodobniej zwierze. Zawsze pełne energii, skoczne, radosne i wprawiające nas w dobry nastój. W jego obecności wszystkie smutki te małe i duże znikają. Jest figlarny, w jego głowie co chwilę powstają nowe pomysły na psoty. Podobno wygląda niesamowicie.

Organizatorzy zachęcają do stworzenia autorskiej formy Śmieszkowca! Praca może być wykonana w dowolnych technikach rysunkowo- malarskich. Ważne aby była efektem indywidualnej pracy i przemyśleń dziecka.

Każdy uczestnik może zgłosić na konkurs jedną pracę. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Technika wykonania prac: malarstwo lub rysunek, praca płaska.

Pracę należy przesłać w formie zdjęcia lub skanu na podany adres e-mail: info@galeriaopole.pl, praca powinna być wysłana w formie pliku JPG. W przypadku zdjęć robionych telefonem komórkowym minimalna rozdzielczość zdjęcia to 5 megapikseli. Podczas wykonania dokumentacji fotograficznej należy zwrócić uwagę aby praca była dobrze oświetlona a zdjęcie wyraźne, ostre.

Prace wyłącznie w formie elektronicznej, wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia oraz zgodą rodzica/opiekuna na udział dziecka w konkursie należy przesłać do 25 maja 2020 r. pod adresem: info@galeriaopole.pl w TEMACIE WIADOMOŚCI „Energetyczny Śmieszkowiec”.

Dla autorów najlepszych prac - miejsca I, II i III - przewidziano nagrody rzeczowe.
Wyniki konkursu (lista laureatów oraz autorów prac, które zakwalifikowały się do wystawy) zostaną podane do wiadomości 29.05.2020 r. na stronie Organizatora, wręczenie nagród odbędzie się na wernisażu wystawy pokonkursowej dnia 04.06.2020 r. w galerii „ANEKS”, Plac Teatralny 12, Opole o godz.14.00. Termin zostanie potwierdzony na stronie Organizatora: galeriaopole.pl

do pobrania ze strony organizatora:

regulamin konkursu

karta zgłoszenia

zgoda

 

energetyczny smieszkowiec
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Termin rozstrzygnięcia: 29 maja

Nagrody: rzeczowe

Przedział wiekowy: 6-9 lat

Region: ogólnopolski

Przeznaczony dla: szkół

Zgłoszenia: indywidualne

Typ: indywidualny