Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

III Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny – „Powiat bialski i miasto Biała Podlaska w obiektywie dzieci i młodzieży – Miejsce, które kocham”

Drodzy Młodzi pasjonaci fotografii! Z początkiem wiosny ruszamy z trzecią już edycją konkursu fotograficznego dla dzieci młodzieży pod tytułem „Powiat bialski i miasto Biała Podlaska w obiektywie dzieci i młodzieży – Miejsce, które kocham”. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzież yszkół podstawowych i średnich.

Tematem wiodącym konkursu jest„miejsce, które kocham”, a sam konkurs polega na uwiecznieniu na fotografii dowolnego miejsca znajdującego się w przestrzeni publicznej na terenie powiatu bialskiego i miasta Biała Podlaska, które jest szczególnie bliskie uczestnikowi.

Każdy autor może nadesłać nie więcej niż 3 prace w dowolnym cyfrowym formacie o rozdzielczości nie mniejszej niż 3000 pikseli na dłuższym boku

Prace można nadsyłać w terminie od 5 kwietnia do 31 maja br. Wszelkie potrzebne informacje na temat konkursu w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy uczestnika znajduje się na stronie Organizatora konkursu www.mbp.org.pl.
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Termin rozstrzygnięcia: czerwiec 2019

Nagrody: rzeczowe

Przedział wiekowy: dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i średnich

Region: ogólnopolski

Zgłoszenia: indywidualne

Typ: indywidualny