Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Psiaki Kociaki i inne Zwierzaki”

Dom Kultury Zameczek w Kielcach zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Psiaki, Kociaki i inne Zwierzaki". Prace na konkurs można wykonywać rodzinnie, można także zgłaszać prace indywidualne.

Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników zwierzaków, czy to tych małych czy też dużych.  Głównym celem jest zmobilizowanie do wspólnej pracy, na rzecz zwierząt,  całe rodziny czy tez grupy. Miłość i szacunek do zwierząt uczy nas cierpliwości, dobroci i opiekuńczości, a one odwzajemniają te uczucia obdarzając nas wiernością i bezwarunkowym oddaniem.

Technika wykonania pracy i format dowolne - dowolna technika płaska bądź przestrzenna z wykorzystaniem wszystkich dostępnych w domach materiałów w tym recyclingowych, format dowolny.
Prace konkursowa może też przyjąć formę przestrzenną - rzeźba lub płaskorzeźba może być wykonana z różnorodnego materiału jak glina, tektura, masa papierowa, włóczka, drewno, wełna…
Na konkurs można zgłosić dowolną ilość prac.

Wraz z pracą konkursową uczestnicy dostarczają karmę dla zwierząt, która zostanie przekazana do schroniska dla zwierząt . Jak głosi zapis regulaminu, NIE JEST TO OBOWIĄZKOWE, ALE MILE WIDZIANE :)

Prace powinny być z tyłu dokładnie i czytelnie opisane (tytuł,  imię i nazwisko autora, wiek, adres indywidualny lub placówki kierującej, telefon kontaktowy, imię i nazwisko rodzica lub opiekuna w przypadku młodzieży, adres  elektroniczny).

Termin składania prac: do 18 października 2023r.


Zapisy i informacje:

Dom Kultury Zameczek, Kielce, ul. Słowackiego 23,

tel. 41 367 63 01; e-mail: sekretariat@zameczek-kielce.pl

 

do pobrania ze strony konkursu

regulamin

karta zgłoszenia

 

 

 


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Termin rozstrzygnięcia: 26 października 2023

Nagrody: tak

Przedział wiekowy: bez ograniczeń, konkurs dla rodzin i uczestników indywidualnych

Region: ogólnopolski

Przeznaczony dla: szkół, przedszkoli

Zgłoszenia: indywidualne, przez placówki

Typ: indywidualny, grupowy