Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

IX Festiwal Wokalny “Mikrofon, MOK i Ty” Wojkowice 2020

Z przyjemnością informujemy, że kolejna, już dziewiąta edycja popularnego przeglądu wokalnego organizowanego przez wojkowicki MOK, odbędzie się również w tym roku. Pomimo niesprzyjających czasów, z pewnymi zmianami, nasz Wokalny Festiwal da młodym artystom wyjątkową okazję do zaprezentowania talentu i zmierzenia się z innymi uczestnikami w konkursie. Jednak tym razem przygotowania rozpoczniemy już we wrześniu bowiem Festiwal został podzielony na dwa etapy, aby ograniczyć liczbę osób przebywających w budynku. Mikrofony w dłonie i do dzieła!

 

„Mikrofon, MOK i Ty” to wydarzenie skierowane tylko do solistów w każdym wieku – już najmłodsze dzieci od 3 roku życia mogą zaprezentować się podczas przeglądu. Każdy uczestnik zostanie przypisany do odpowiedniej grupy wiekowej, a będzie ich aż sześć, dzięki temu ocena wykonania danego utworu będzie sprawiedliwa i właściwa dla danej kategorii. W tym roku zmianie ulegnie przebieg samego konkursu – pierwszy etap będzie przebiegał wyłącznie online – uczestnicy będą zobowiązani do przesłania swoich nagrań do 19 lutego 2021, a następnie na tej podstawie jury wyłoni najlepszych, którzy przejdą do drugiego etapu. Wtedy wybrane osoby będą musiały przesłać  podkłady muzyczne i informacje o występie na żywo, który odbędzie się pomiędzy 8, a 12 marca 2021 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Uroczysta gala z wręczeniem nagród oraz koncert laureatów odbędzie się 20 marca 2021. Wszelkie dodatkowe i ważne informację znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie www.mokwojkowice.pl. Zapraszamy!

 

Terminy:

I etap

  • 09.2020 – 19.02.2021 – nadsyłanie zgłoszeń Uczestników wraz z wpisowym

  • 02.2021 – 26.02.2021 – obrady Jury oraz ogłoszenie laureatów I etapu


II etap

  • 03.2021 – 05.03.2021 – nadsyłanie podkładów oraz informacji do występu na żywo przez laureatów I etapu

  • 03.2021 – 12.03.2021 – przesłuchania na żywo w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

  • 03.2021 – uroczysta gala wręczenia nagród oraz koncert laureatów


 

 

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy - https://www.mokwojkowice.pl/event/ix-festiwal-wokalny-mikrofon-mok-i-ty-wojkowice-2020/

 

plakat.jpg
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

Termin zgłoszeń:

Termin rozstrzygnięcia: 20/03/2021

Nagrody: brak informacji

Przedział wiekowy: 3-80

Region: Ogólnopolski

Przeznaczony dla: szkół, przedszkoli

Zgłoszenia: indywidualne, przez placówki

Typ: indywidualny