Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

Konkurs Filmowy / Praski Festiwal Filmów Młodzieżowych / E. Wedel

Kręcą Cię filmy? Lubisz słodycze? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Zapraszamy do wzięcia udziału w XIV Praskim Festiwalu Filmów Młodzieżowych!

Praski Festiwal Filmów Młodzieżowych jest cykliczną imprezą kulturalną, która wpisała się na stałe w kalendarz filmowych przeglądów oraz artystyczny klimat warszawskiej Pragi. Festiwal jest konkursowym i pozakonkursowym przeglądem twórczości filmowej młodzieży. W tym roku formuła festiwalu rozszerzyła się o dodatkową kategorię Reklamę firmy E. Wedel. Kategoria Reklama firmy E. Wedel to jeden z pomysłów marki na świętowanie wyjątkowego jubileuszu 170-lecia, obchodzonego w tym roku. Młodzi twórcy, znając doskonale podejście swoich rówieśników, mają za zadanie swoim filmem zachęcić do zakupu osoby poniżej 30 roku życia. Wyjątkowo granica wieku uczestników została przesunięta z 18 lat na 21 lat.

Moc nagród!

Jury, złożone z profesjonalistów zajmujących się marketingiem, oceni zgłoszone prace, biorąc pod uwagę m.in. zrozumienie wyzwań marki i grupy docelowej, kreatywność, sposób realizacji oraz potencjał kontynuacji zaproponowanej wizji. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody pieniężne: 4 000 zł za I miejsce - Złoty Torcik Wedlowski, 2 500 zł za II miejsce - Srebrny Torcik Wedlowski i 1 500 zł za III miejsce - Brązowy Torcik Wedlowski.

Dlaczego powstał festiwal?

PFFM jest wydarzeniem, które adresowane jest do grupy, której najtrudniej zaistnieć na festiwalach filmowych ze względu na wiek i ograniczone możliwości techniczne. Dla wielu osób udział w konkursie jest nie tylko spełnieniem marzeń, ale także przepustką do rozwijania swoich zainteresowań i pasji.

Prace można zgłaszać do 13 czerwca przez formularz zgłoszeniowy.

8 lipca 2021 poznamy zwycięzców kategorii reklamowej.

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej - http://www.ffm.org.pl/viii-pffm/informacje-festiwalowe
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Termin rozstrzygnięcia: 8.07.20221

Nagrody: Jury, złożone z profesjonalistów zajmujących się marketingiem, oceni zgłoszone prace, biorąc pod uwagę m.in. zrozumienie wyzwań marki i grupy docelowej, kreatywność, sposób realizacji oraz potencjał kontynuacji zaproponowanej wizji. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody pieniężne: 4 000 zł za I miejsce - Złoty Torcik Wedlowski, 2 500 zł za II miejsce - Srebrny Torcik Wedlowski i 1 500 zł za III miejsce - Brązowy Torcik Wedlowski.

Przedział wiekowy: 0-21

Region: Cała Polska

Przeznaczony dla: szkół, przedszkoli

Zgłoszenia: indywidualne, przez placówki

Typ: indywidualny, grupowy