Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

Ogólnopolski konkurs poświęcony rodzinie „Rodzina. Mając siebie – mamy tak wiele”

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w ogólnopolskim konkursie poświęconym rodzinie. W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół podstaw0wych od klasy 4 wzwyż oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych.
Zadaniem ucznia – uczestnika konkursu jest wykonanie pracy konkursowej pisemnej, na temat „Rodzina. Mając siebie − mamy tak wiele” w formie np.: opowiadania, listu, kartki z pamiętnika, eseju, rozprawki.  Napiszcie o waszych rodzinnych przygodach, o tym, jak lubicie wspólnie spędzać czas, o ważnych wydarzeniach, o relacjach, które sprawiają, że wasza rodzina jest wyjątkowa.


Praca powinna być przygotowana w języku polskim i mieć objętość od 1 do 5 stron znormalizowanych. Jedna strona znormalizowana to 1800 znaków ze spacjami.


Termin nadsyłania prac konkursowych, od dnia 16 maja 2022 roku do dnia
24 czerwca 2022 roku do godziny 23:59. Zgłoszenia dokonuje się poprzez formularz zamieszczony na stronie Organizatora konkursu.

O dacie i miejscu ogłoszenia wyników, uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni
za pośrednictwem poczty elektronicznej. Autorzy trzech najwyżej ocenionych prac w każdej kategorii wiekowej otrzymają nagrody rzeczowe.do pobrania ze strony Organizatora:


regulamin konkursu

 
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Nagrody: brak informacji

Przedział wiekowy: od 10 roku życia

Region: ogólnopolski

Przeznaczony dla: szkół

Zgłoszenia: indywidualne, przez placówki

Typ: indywidualny