Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego – komiks na temat wielkanocnych zwyczajów

Konkurs organizują Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka w Łodzi oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu - Biblioteka Austriacka. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych (publicznych, prywatnych, także szkół w chmurze).

Uczestników może zgłosić szkoła lub rodzic. Praca może być przygotowana i zgłoszona indywidualnie lub parach. W sytuacji zgłoszenia pary nagroda przyznawana jest parze jako całości i nie podlega zwielokrotnieniu oraz wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Szkoła może zgłosić do konkursu maksymalnie trzech reprezentantów szkoły z każdej kategorii wiekowej.

Przedmiotem Konkursu jest przygotowanie komiksu promującego tradycje i zwyczaje wielkanocne na terenie krajów niemieckojęzycznych. Praca wykonana ma zostać w języku niemieckim.
Format pracy A4, technika wykonania komiksu dowolna.

Pracę należy przekazać do organizatorów konkursu w formacie JPG w czytelnej rozdzielczości do 8 marca 2024 na adres mailowy: konkurswielkanocny2024@gmail.com

 

do pobrania ze strony Organizatora:

regulamin konkursu, zgody, oświadczenie

 

 

niemiecki konkurs na komiks wielkanocny

 

 
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Termin rozstrzygnięcia: 20 marca

Nagrody: tak

Przedział wiekowy: uczniowie klas 1-8 szkół podstawowych

Region: ogólnopolski

Przeznaczony dla: szkół, przedszkoli

Zgłoszenia: indywidualne, przez placówki