Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

„Cztery pory roku w oczach dziecka. Inne zimy, inne zabawy” ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

Mamy zaszczyt zaprosić Was po raz szósty do udziału w cyklicznym konkursie plastycznym, poświęconym niepowtarzalnemu pięknu wszystkich pór roku. Tym razem będzie to zima. Jak zapewne zaobserwowaliście, ta niegdyś śnieżna i mroźna pora roku przybrała inną, znacznie łagodniejszą formę. Coraz rzadziej organizujemy kuligi, idziemy na sanki czy narty, a na naszych osiedlach rzadko można już dostrzec śniegowe bałwany z prawdziwego zdarzenia.

W co się w takim razie bawić, kiedy białego puchu jest coraz mniej? Jak spędzić czas wolny z przyjaciółmi? Jakie macie propozycje zabaw na powietrzu z dala od miejskiego zgiełku? Pomysłów na pewno Wam nie zabraknie! Pragniemy, abyście podzielili się nimi biorąc udział w naszym konkursie plastycznym. Na Wasze prace czekamy do dnia 31 grudnia 2020 roku, na adres mailowy barbara.pieslak@szkola7.pl

 

Zasady uczestnictwa:
Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat z wszystkich typów szkół podstawowych oraz uczestnicy zajęć z placówek wychowanie pozaszkolnego.
Prace na konkurs zgłasza nauczyciel/ instruktor, każda z placówek może nadesłać po 10 prac wykonanych pod kierunkiem jednego nauczyciela, co oznacza, że liczba prac jest zależna od ilości nauczycieli przygotowujących swoich uczniów.

Technika wykonania prac: do konkursu dopuszcza się wszelkie formy plastyczne płaskie, preferowane techniki plastyczne to: rysunek i malarstwo (kredki, farby plakatowe, akwarele,
farby olejne, pastele sucha i olejna) a także kolaż.

PRACE NALEŻY NADSYŁAĆ NA ADRES:

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku
Ul. Kilińskiego 38
76-200 Słupsk

Z dopiskiem: KONKURS PLASTYCZNY „Cztery pory roku w oczach dziecka- Inne zimy, inne zabawy”.
Ostateczny termin nadsyłania prac upływa 31 grudnia 2020 roku.

Prace będą oceniane w następujących kategoriach wiekowych:- 6 lat- 7-9 lat- 10-12 lat- 13-16 lat oraz w następujących kategoriach technicznych:- malarstwo- rysunek- kolaż. Dla autorów najlepszych prac Organizatorzy przewidzieli nagrody rzeczowe i dyplomy pamiątkowe.

Informacje o konkursie na stronie szkoły: szkola7.pl

 

 

do pobrania ze strony Organizatora:

regulamin, karta zgłoszenia oraz metryczka pracy

 

 
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Termin rozstrzygnięcia: 18.01.2021

Nagrody: rzeczowe

Przedział wiekowy: 6-16 lat

Region: ogólnopolski

Przeznaczony dla: szkół, przedszkoli

Zgłoszenia: indywidualne, przez placówki

Typ: indywidualny