Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

„Tajemnice nocy” III Ogólnopolskie Biennale Małej Formy Grafcznej

Pałac Młodzieży w Katowicach zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-13 lat do udziału w Ogólnopolskim Biennale Małej Formy Graficznej. Biennale organizowane jest po raz trzeci, w konkursie mogą brać udział dzieci i młodzież w wieku 6 - 13 lat ze szkół oraz placówek pozaszkolnych.

Prace można wykonać w dowolnej technice grafiki warsztatowej (tj. linoryt, sucha igła, akwaforta, akwatnta, drzeworyt, gipsoryt, tektoryt, monotypia, oraz inne techniki druku wklęsłego i wypukłego)
Format prac: A4, A5.
Organizatorzy proszą, by nie składać ani nie rolować prac.

Tematyka prac:
Życie na ziemi jest niezwykle ciekawe i zaskakujące - proponujemy aby uczestnicy III edycji konkursu ukazali graficznie „Tajemnice nocy”. Nocni łowcy - świat nocnych zwierząt, fauna i fora w blasku księżyca, jaskinie, nocne wędrówki ludzi i zwierząt, nocne mgliste pejzaże, blaski i cienie. Po zmierzchu świat prezentuje się inaczej, jest często zagadkowy, tajemniczy, wywołuje różne emocje takie jak: strach i ciekawość. Temat jest bardzo szeroki i otwarty na waszą wyobraźnię. Zatem do dzieła młodzi twórcy - czekamy na wasze prace graficzne i ciekawe pomysły artystyczne.

UWAGA: Każdy uczestnik konkursu może przesłać jedną pracę graficzną. Każdy nauczyciel może przesłać maksymalnie 10 prac swoich Uczniów.

Ostateczny termin nadsyłania prac: 14.11.2022 r.

Prace należy przesłać pocztą tradycyjną na adres:

Pałac Młodzieży
„Tajemnice nocy” - GRAFIKA
ul. Mikołowska 26
40-066 Katowice

 

do pobrania:

tajemnice nocy regulamin konkursu

 

 

 
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

Termin zgłoszeń:

Nagrody: brak informacji

Przedział wiekowy: 6-13 lat

Region: ogólnopolski

Przeznaczony dla: szkół

Zgłoszenia: przez placówki

Typ: indywidualny