Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

Gdzie zamieszkałby Belbuk?

 

Muzeum Regionalne w Szczecinku ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Gdzie zamieszkałby Belbuk?” (gdyby nie mieszkał w Muzeum). Prace mogą być wykonane dowolna techniką. Konkurs trwa od 1 do 22 kwietnia, skierowany jest do dzieci do 15 lat.

  1. Konkurs plastyczny jest organizowany przez Muzeum Regionalne w Szczecinku, ul. Szkolna 1, 78-400 Szczecinek.

  2. Celem konkursu jest edukacja na temat lokalnej archeologii.

  3. W konkursie może wziąć udział każdy, kto zgłosi swoją pracę do 22 kwietnia 2012. Obowiązuje kategoria wiekowa do lat 15.

  4. Prace konkursowe to prace plastyczne przedstawiające alternatywne miejsce umieszczenia posągu bożka słowiańskiego tzw. Belbuka (gdyby nie mieszkał w Muzeum).

  5. Warunki uczestnictwa



  • Jeden uczestnik może zgłosić jedną pracę. Konkurs jest konkursem indywidualnym.

  • Prace mogą być wykonane dowolną techniką, włączając w to obróbkę programami graficznymi, kolaż itp.

  • Praca nie może być mniejsza niż format A4. W przypadku pliku praca powinna być na tyle dobra jakościowo, żeby umożliwić wydruk w formacie co najmniej A4 bez straty jakości.

  • Prace, które zostaną zakwalifikowane do udziału muszą być autorskimi pracami osób, które zgłaszają je do konkursu, niegdzie wcześniej nie publikowanymi.

  • Praca powinna być podpisana, tzn. zawierać imię i nazwisko autora, dane kontaktowe oraz informację o wieku autora.

  • Konkurs trwa od 1 kwietnia do 22 kwietnia 2012 roku.

  • Prace zostaną ocenione przez Komisję Konkursową powołaną przez Dyrektora Muzeum Regionalnego w Szczecinku.

  • Nadesłane prace przechodzą na własność Muzeum łącznie z prawem do publikacji.



  • Przewidziane są trzy nagrody (oraz ewentualne wyróżnienia): I, II i III miejsce – nagrody rzeczowe: książki i gry edukacyjne. Komisja zastrzega sobie prawo do innego podziału nagród. Werdykt komisji jest ostateczny.

  • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30 kwietnia 2012 roku, na stronie internetowej Muzeum (www.muzeum.szczecinek.pl) oraz na profilu w serwisie facebook.

  • Nagrody będzie można odebrać w siedzibie Muzeum przy ul. Szkolnej 1, od 1 maja w godzinach otwarcia dla zwiedzających (10.00-16.00) od wtorku do niedzieli.

Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Termin ogłoszenia wyników: 30 kwietnia 2012

Nagrody: nagrody rzeczowe: książki, gry edukacyjne

Przedział wiekowy: do 15 lat

Region: ogólnopolski

Przeznaczony dla: szkół, przedszkoli

Zgłoszenia: indywidualne, przez placówki

Typ: indywidualny