Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

Konkurs plastyczny z okazji 30-lecia Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei

Polskie Stowarzyszenie Miłośników Kolei z okazji swojego 30-lecia zaprasza dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do udziału w konkursie plastycznym, zatytułowanym „Parowozownia Skierniewice oczami dzieci i młodzieży”. Jego celem jest wzbudzenie zainteresowania dzieci i młodzieży zabytkami kolejnictwa oraz sztuką plastyczną.

Konkurs jest dostępny w trzech kategoriach wiekowych: przedszkole, szkoła podstawowa i szkoła ponadpodstawowa. Prace na konkurs można zgłaszać indywidualnie albo za pośrednictwem szkół.

Prace opisane godłem wraz z kopertą podpisaną godłem i zawierającą dane uczestnika konkursu należy dostarczyć do dnia 25 września 2017 r. do organizatora konkursu. Możliwe formy złożenia pracy: drogą pocztową na adres Polskie Stowarzyszenie Miłośników Kolei, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa lub przesłać e-mailem (wielkość pliku do 10 MB) na adres zarzad@psmk.org.pl lub osobiście po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym pod nr tel. 730 181 323. Decyduje data dostarczenia prac do siedziby lub przedstawiciela Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei.

Jury złożone z przedstawicieli organizatora dokona wyboru najciekawszych prac, które zostaną następnie zostaną zaprezentowane na wystawie poplenerowej, która będzie otwarta  7 października 2017 r. o godz. 14.00 w Hali Maszyn Parowozowni Skierniewice. Autorzy najlepszych prac zostaną w czasie wernisażu wystawy wyróżnieni nagrodami rzeczowymi.

Uwaga - uprzednio zgłoszeni przez opiekunów grupowo uczniowie – uczestnicy konkursu będą mieli możliwość pod opieką członków i wolontariuszy Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei poznać tajniki Parowozowni Skierniewice w trakcie Specjalnego Dnia Otwartego dla Szkół w dn. 15 września 2017 r. Rezerwacji terminu można dokonać pod nr tel. 730 181 323. 

 

 

 
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Termin rozstrzygnięcia: 07.10.2017

Nagrody: rzeczowe

Przedział wiekowy: 3-19 lat

Region: bez ograniczeń

Przeznaczony dla: szkół, przedszkoli

Zgłoszenia: indywidualne, przez placówki

Typ: indywidualny