Po więcej konkursów zapraszamy na stronę: www.konkursydladzieci.eu

drukuj

II Ogólnopolski konkurs techniczny „MASZYNA PRZYSZŁOŚCI- POKÓJ NA ŚWIECIE”

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym zaprasza uczniów klas I-VI szkół podstawowych do udziału w ogólnopolskim konkursie technicznym.

Zadanie konkursowe: uczestnicy mają zaprojektować przestrzenną maszynę przyszłości, która może okazać się przydatna, aby na świecie zapanował pokój.

Prace zgłoszone na konkurs będą oceniane w dwóch kategoriach:
uczniowie klas I-III SP
uczniowie klas IV-VI SP

Wykonane  prace muszą być pracami własnymi (wykonanymi samodzielnie), wcześniej nigdzie nie publikowanymi i nie przedstawianymi na innych konkursach. Praca konkursowa musi być pracą przestrzenną.

Każda szkoła może przesłać zdjęcia maksymalnie dwóch prac w każdej kategorii wiekowej, czyli maksymalnie 4 zgłoszenia z klas I-VI SP;

Do zdjęcia/zdjęć każdej pracy konkursowej musi być dołączony Załącznik nr 1 do Regulaminu konkursu. Prace bez załącznika nie będą oceniane; w załączniku jest miejsce na krótki opis stworzonego przedmiotu.

Zdjęcia prac konkursowych (plik jpg, nazwa pliku: ImięNazwiskoKlasa) wraz ze skanem zgód uczestników, należy przesłać  na adres mailowy:  spdl@edulomianki.pl  do 30 maja 2022 roku. Prace przesłane po tym terminie nie będą uwzględniane. Proszę w tytule maila wpisać „KONKURS TECHNICZNY-ZGŁOSZENIE”

 

do pobrania:

2022 Ogólnopolski Konkurs Techniczny regulamin

 

 

Maszyna-Przyszlosci-2022_FACEBOOK_post
Konkurs należy do kategorii:


Organizator:

« Termin przyjmowania prac na ten konkurs już upłynął. Sprawdź ostatnio dodane aktualne konkursy dla dzieci
Termin zgłoszeń:

Nagrody: brak informacji

Przedział wiekowy: uczniowie klas 1-6 szkoły podstawowej

Region: ogólnopolski

Przeznaczony dla: szkół

Zgłoszenia: przez placówki

Typ: indywidualny